Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmaken| Scenario | Joann Sfar, Lewis Trondheim |
| Tekeningen | Bastien Quignon |
| Inkleuring | Walter |
| Formaat B | 22 x 29 cm |
| Pagina's | 48 |
| ISBN Hardcover | 9789464844399 |
In Donjon Monsters komen bijfiguren uit de wereld van Donjon aan bod. Zo hebben we Jan-Jan de Boeman leren kennen, kennis genomen van het liefdesverdriet van Biscarra de Reus en van de wapenfeiten van Marvin de Rode. Elk album in deze reeks is van de hand van een andere tekenaar.
In de wereld van Terra Amata verlaten de konijnen heel zelden Myxomatosis. Maar dat doet Bonnie Mallory wel. Zij is een jong konijn dat door de meesterbrouwer wordt gevraagd om zijn bier buiten de grenzen van Myxomatosis te verkopen. Maar haar komst op die markt valt niet goed bij andere brouwers. Zij huren een moordenaar in om deze lastige concurrente uit de weg te ruimen.
Lees van Lewis Trondheim ook Kobijn en Het eiland Bourbon 1730.
Deze titel verschijnt eind november 2026 in hardcover, maar is nu al te reserveren. Het boek wordt verzonden zodra het beschikbaar is.
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Donjon Monsters 14: Het betere bier (PRE-ORDER)