Het verval : Boek 02 COLLECTORS EDITION (PRE-ORDER)

€49,95
Artikelcode 114372
Jared Muralt

Een vader moet toekijken hoe de wereld door een ongekende gezondheidscrisis in een neerwaartse spiraal en onherroepelijk verval raakt. Hoe kunnen ze overleven?
Scenario Jared Muralt
Tekeningen Jared Muralt
Inkleuring Jared Muralt
Formaat A 23 x 31 cm
Pagina's 80
ISBN Hardcover 9789463068574

Verzamelaars en liefhebbers van het werk van Jared Muralt willen deze Collectors Edition ­absoluut niet missen!  

- Luxe hardcover 'Het verval' deel 2 met speciale covertekening
- Linnen rug
- Schetsdossier met achtergrondinformatie
- 1 door Jared Muralt gesigneerde A4 ex-libris
- oplage 100 exemplaren, OP=OP!

-----------------------

Nadat hij net zijn vrouw heeft verloren moet Liam, vader van twee kinderen, toekijken hoe de wereld door een ongekende gezondheidscrisis in een neerwaartse spiraal en onherroepelijk verval raakt. Terwijl het land op instorten staat wordt hij geconfronteerd met onverwachte gevaren en moet hij er alles aan doen om zijn dierbaren te beschermen.

In deze internationaal geprezen serie vertelt Jared Muralt niet alleen het verhaal van één gezin dat worstelt om te overleven, maar werpt hij ook een kritische blik op de mensheid en de drijfveren die tot deze apocalyps hebben geleid.

Het verval is een aanrader voor liefhebbers van Gung Ho en Walking Dead.

Deze strip verschijnt eind november 2021, maar is nu al te reserveren. Het boek wordt verzonden zodra het beschikbaar is.

0 beoordelen

0 sterren op basis van 0 beoordelingen