

Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenScenario | Jean-Pierre Pécau |
Tekeningen | Senad Mavric, Filip Andronik |
Inkleuring | Verney |
Formaat A | 23 x 31 cm |
Pagina's | 64 |
ISBN Hardcover | 9789464842845 |
De Centurion, de eerste Britse tank die tijdens de Tweede Wereldoorlog werd ontworpen, werd een van de meest verspreide tanks waarmee veel legers over de hele wereld werden uitgerust. Hij werd pas echt op de proef gesteld in Korea, daarna in Vietnam, India en het Midden-Oosten tegen de Sovjet T-72's van de Arabische landen. Op al deze slagvelden bewees hij zijn kracht en robuustheid en introduceerde hij uitrustingen die later wijdverspreid zouden worden: infraroodvisie, een systeem om te vuren tijdens het rijden, etc. Hij had zelfs een ingebouwde waterkoker om thee te zetten, want de Centurion was bovenal Brits!
In deze reeks wordt in ieder deel een andere tank en oorlog belicht. Inclusief stofomslag en dossier met achtergrondinformatie.
Deze titel verschijnt eind augustus 2025, maar is nu al te reserveren. Het boek wordt verzonden zodra het beschikbaar is.
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel War Machines 07: Centurion (+stofomslag) (PRE-ORDER)