

Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenScenario | Jean-Pierre Pécau |
Tekeningen | Senad Mavric, Filip Andronik |
Inkleuring | Verney |
Formaat A | 23 x 31 cm |
Pagina's | 64 |
ISBN Hardcover | 9789464842845 |
De Centurion, de eerste Britse gevechtstank die nog tijdens de Tweede Wereldoorlog werd ontworpen, werd een van de meest gebruikte tanks ter wereld, ingezet door tal van legers uit verschillende continenten. Hij kreeg zijn vuurdoop in Korea, en vocht later nog in Vietnam, India en het Midden-Oosten, waar hij het opnam tegen de Arabische T-72's van Sovjet-makelij. Telkens weer bewees hij zijn kracht en robuustheid en introduceerde tegelijk een aantal nieuwigheden waar naderhand elke tank ter wereld mee zou worden uitgerust: infraroodkijker, een vuursysteem vanuit beweging... en een ingebouwde waterkoker om thee te zetten: de Centurion bleef tenslotte een Britse tank!
In deze reeks wordt in ieder deel een andere tank en oorlog belicht. Inclusief stofomslag en dossier met achtergrondinformatie.
Deze titel verschijnt eind augustus 2025, maar is nu al te reserveren. Het boek wordt verzonden zodra het beschikbaar is.
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel War Machines 07: Centurion (+stofomslag) (PRE-ORDER)