

Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenScenario | Thierry Coppée |
Tekeningen | Thierry Coppée |
Inkleuring | Lorien |
Formaat B | 22 x 29 cm |
Pagina's | 32 |
ISBN Softcover | 9789464842036 |
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd. Humor is de motor van elk kind!
Toto is een schoolvoorbeeld voor alle kwajongens. Zijn grappen en grollen zijn belachelijk leuk. In deze reeks vertelt de Belgische tekenaar Thierry Coppée alles over Toto's avonturen op school, met zijn klasgenootjes, zijn lerares en zijn gezin. Elke pagina van het album bevat een mop die nog lang zal naklinken op elk schoolplein.
Iedere pagina is een afgeronde grap. De grappen van Toto is in Frankrijk al jaren een begrip. Er is zelfs een speelfilm en tekenfilmserie van gemaakt.
Een van de sterkste punten van de strip is de karakterontwikkeling van Toto. Hoewel hij wordt neergezet als een typische kwajongen, toont hij ook momenten van vindingrijkheid en charme die hem een sympathiek personage maken. De interacties tussen Toto en zijn klasgenoten zijn goed uitgewerkt en bieden een realistische weergave van de dynamiek in een schoolomgeving.
De verhaalstructuur is luchtig en episodisch, wat het ideaal maakt voor zowel jonge lezers als volwassenen die op zoek zijn naar een snelle, humoristische leeservaring. Elk hoofdstuk of segment presenteert een nieuwe grap of situatie, waardoor het boek zich leent voor zowel doorlezen als het lezen in korte sessies.
Conclusie
“De grappen van Toto 1: School vol jool” is een vermakelijke strip die succesvol humor combineert met herkenbare schoolsituaties. Het boek biedt een perfecte mix van visuele en verbale humor, waardoor het een breed publiek aanspreekt. Of je nu een jonge lezer bent die zich kan identificeren met Toto’s avonturen, of een volwassene die nostalgisch terugkijkt op zijn schooltijd, deze strip belooft een aangename en lachwekkende leeservaring. Het is een uitstekende start van wat belooft een vermakelijke reeks te worden, perfect voor wie op zoek is naar lichte, humoristische lectuur.
https://straffestrips.be/reviews/de-grappen-van-toto-1-school-vol-jool/
Sommige grappen zijn misschien iets te belegen (Toto op de fiets, eerst zonder handen, dan zonder voeten, en tenslotte zonder tanden…) maar dan wel weer zo leuk getekend dat je toch in de lach schiet.
Maar meestal zijn de grappen echt leuk, en niet alleen voor de leeftijd van Toto-kinderen, maar voor alle leeftijden. Bovendien is de strip, waarbij je steeds een grap van een pagina lang voorgeschoteld krijgt, geweldig leuk getekend. Een heerlijke strip dus om gewoon even lekker onbekommerd te lachen.
https://www.moorsmagazine.com/cartoons/strips/de-grappen-van-toto-1-school-vol-jool/
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel De grappen van Toto 01: School vol jool